Kurumsal

Kurumsal Taşımacılık

Evdeneve Nakliyat

Şehiriçi & Şehirlerarası Nakliyat

İnsanların eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımasına yardımcı oluyoruz. Paketleme, yükleme ve asansörlü taşıma gibi yer  nakliyat adına her şey dahil hizmetler sunuyoruz.

İster caddeden aşağı, ister ülkenin öbür ucuna taşınıyor olun, size yardımcı oluruz. Her gün profesyonel ekipmanımızla evdeneve nakliyat hizmeti veriyoruz. Kurumsal firmamızla taşınmak için bizleri arayabilirsiniz.

05325124577

Teklif Bilgilerini Giriniz

  Mutlu Müşterilerimizin Yorumları

  Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar arkadaşlar. Bu yorum da benden olsun. Teşekkürler

  Serhat Ayçelik

  Serhat Ayçelik

  Eryaman, ANK

  Barlas nakliyat sahibi Yalçın bey ve ekipmanı çok titiz ve dikkatli çalıştılar. Kısa sürede eşyamı paketleyip, kurulumunu yaptılar. Teşekkürler

  Gizem D.

  Gizem D.

  Büyükçekmece, İST

  Bahçelievler’den Kadıköy’e uygun fiyatla eşyalarımızı taşıttırdık. 4. taşınmam olarak, arkadaşlar güzelce paketlediler ve eşyamı hiçbir zarar gelmeden taşıdılar.  2 saat gibi kısa bir sürede hallettiler. Yalçın Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum..

  Serhat Odabaşı

  Serhat Odabaşı

  Bahçelievler, İST
  Kurumsal Evdeneve Nakliyat ve Ev Taşıma
  Kurumsallık

  İnsanlar Neden

  Bizi Tercih Eder ?

  Bir yerden başka bir yere taşınma fikri her zaman göz korkutucu bir iştir. Paketleme, yükleme, sürüş ve boşaltma konusunda endişelenmeniz gerekiyor. Ama artık bu görevler için bir alternatif var. Tüm bunları sizin için yapması için profesyonel bir evdeneve nakliyat firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

  Uygun fiyatlara taşınma hizmeti veren bir firmayız. 25 yılı aşkın süredir sektörün içindeyiz ve bu süre zarfında hizmetlerimizle 1000 den fazla müşteriye hizmet verdik.