Teklif Al

Kurumsal Taşımacılık

Evdeneve Nakliyat

Şehiriçi & Şehirlerarası Nakliyat

İnsanların eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımasına yardımcı oluyoruz. Paketleme, yükleme ve asansörlü taşıma gibi yer  nakliyat adına her şey dahil hizmetler sunuyoruz.

İster caddeden aşağı, ister ülkenin öbür ucuna taşınıyor olun, size yardımcı oluruz. Her gün profesyonel ekipmanımızla evdeneve nakliyat hizmeti veriyoruz. Kurumsal firmamızla taşınmak için bizleri arayabilirsiniz.

05325124577

Teklif Bilgilerini Giriniz

  Taşınmanız için Paketleme İpuçları

  Profesyonel ekipmanımız, taşınma esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması için eşyalarınızı paketlemede en iyi uygulamalar için ipuçları sağlar.
  Neden Biz ?

  Ne yapabiliriz ?

  Bizlere ulaştıktan sonrası, evinize ekspertize geliyor yada eşyanızın resimlerini aldıktan sonra; uygun fiyatı beliriliyoruz.
  Bizimle taşınmaya karar verdikten sonra, sizlerin zamanına uygun olan gün ve saat içerisinde geliyor eşyalarınızı güzelce paketliyor ve streçliyoruz.
  Profesyonel Ekipmanımız duyarlı bir şekilde eşyalarınızı araca yerleştiriyor, taşınması gereken adrese kadar güvenli şekilde taşıyoruz.
  Taşınan eşyaları yerleştiriyor, kurulum yaptıktan sonra evinizi teslim ediyoruz.
  Üstelik uygun fiyata ; kısa sürede ve kurumsal taşımacılık yapıyoruz.

  Mutlu Müşterilerimizin Yorumları

  Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar arkadaşlar. Bu yorum da benden olsun. Teşekkürler

  Serhat Ayçelik

  Serhat Ayçelik

  Eryaman, ANK

  Barlas nakliyat sahibi Yalçın bey ve ekipmanı çok titiz ve dikkatli çalıştılar. Kısa sürede eşyamı paketleyip, kurulumunu yaptılar. Teşekkürler

  Gizem D.

  Gizem D.

  Büyükçekmece, İST

  Bahçelievler’den Kadıköy’e uygun fiyatla eşyalarımızı taşıttırdık. 4. taşınmam olarak, arkadaşlar güzelce paketlediler ve eşyamı hiçbir zarar gelmeden taşıdılar.  2 saat gibi kısa bir sürede hallettiler. Yalçın Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum..

  Serhat Odabaşı

  Serhat Odabaşı

  Bahçelievler, İST